Objev století: To kape!

19. října 2009 v 19:56 | lovely dreaming |  However, I wrote this
No, dnešek uplynul celkem dost rychle. Teďka jsem se dopárala s příkladem, který jsem řešila asi dvacet minut. Tak jako 9902 a bez kalkulačky... A měli jsme tu dělat pomocí vzorce (a+b)2.. Takže jsem se s tím mořila :D

O volné hodině navrhla spolužačka, že když jí tak chybí léto, tak budeme kreslit pláž a moře a všechno, co k tomu patří. Tak já udělala velkou ceduli (vstup) s nápisem Summer land. Samozřejmě musela přijít Vikina a smazat mi moje Summer land, na které jsem se shodla s ostatníma a napsat tam Mori land (nebo tak nějak) tak jsem to smazala a napsala tam Summer land. A na její protesty, že to tam nemůže napsat jsem ji odpálkovala, že já to tam napsala dřív.

Život je holt boj, ale proč umřít bez boje?

Tak mi připadá, že poslední době se pořád víc a víc uzavírám do sebe. Hanka se mnou pomalu začíná míň a míň mluvit a já objevuju zlata v jiných lidech. Ani nevím proč, ale poslední dobou mě štvou snad všichni, kteří se někam vtírají. Naštve mě každá blbost. Jsem duševně nevyrovnaná? Kdo ví. Ale každopádně - nejspíš jsem se našla. A budu se snažit změnit. Jen mi to potrvá dýl než to hledání sebe sama. Zjistila jsem, že v té pubertě jsem vyzkoušela hodně mojich já, které dlouho nejspíš nepoužiju. I kdybych je měla vytáhnout po několika letech, už nebudou takové jako dřív. Z mého crazy já zbyde jen úsměv a z mého hysterického jenom strach.
Začala jsem sledovat, jak se věci kolem mě pohybují, jak fungují. A to díky tomu, že nám vypadla elektřina. Zajímavé, že? Stačí jedna věc a přivede to člověka k něčemu, v co nejspíš ani nedoufal nebo si nemyslel, že se to stane zrovna jemu. Mé cíle, které jsem si stanovila ještě na základce se pomalu ale jistě začínají měnit. Mé schopnosti pomalu upadají, protože můj element je země, která v zimě spí. Začínám mít míň a míň energie, a tím pádem mě vyčerpá i jednoduché čtení aury. Když věštím kyvadlem, tak to vydržím jen kolem 5 minut maximálně a musím si dát přestávku. Předtím jsem mohla věštit od aleluja do aleluja, ale teď už ne.

To je jedno. Kašlu na úvahy, které mi teď moc nepomůžou.

Hláška dne: To kape!

Superní událost dne: ...

Nejhorší událost dne: spojený tělák?

Chci: jít spát

Mám: hlad (jako obvykle :D )

Autorka: L.D.

L.D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.