Píšu asi na poslední chvíli

31. prosince 2009 v 21:13 | SIPO (Serfující Internetový Pesimisto Optimista) |  However, I wrote this
Když to tak vezmu a shrnu tenhle rok (myslím si, že to teď dělá hodně lidí, tak proč bych se k nim nepřidala, že.... ale já to udělám trochu jinak.. něco vám zatajím.. neví to sice hodně lidí, ale stačí mi těch pár.. a je jich dost).
Kámoška - se kterou jsme byly dřív jako jedna se na mě vyprdla. Ale... víte... mně to opravdu nevadí :). Jsem s tím smířená. Aneb můj výrok (je mi líto, jestli už někde je... a já si z něj vzala jenom pár věcí): Lidé odcházejí z života a je jen na nás, jak se k tomu zachováme. Jestli je necháme nás zranit nebo ne. Jednou přijde někdo, kdo je nahradí.
Myslím si, že je to pravda. Abych řekla, K, mám moc dobré kámoše a to jen díky tobě jsem si uvědomila, že tady jsou. Uvědomila jsem si to, když jsi se na mě vykašlala. Ale... Jsem ráda :). Ne, vážně! Ani nevíte jak :).

Začala jsem poslouchat svoji hudbu. Blink 182 - ti mají spíše veselé písničky a jejich opak, Three days grace - ti je mají morbidní. Ale jsou super. Pouštím si je, když chci brečet. A nerozbrečím se. A víte proč? Když víte, kolik je tady lidí a kolik z nich třeba právě teď brečí, proč byste teda měli brečet vy. Tak si teda utřu slzy a jdu dál. A proč ne. Přece tím, že se mi chce brečet a ukápne mi pár slz se nic nezastaví. Právě naopak. Hezky si pročistím hlavu a jdu dál s ještě větším porozuměním.

Chcete znát tu písničku. Teda spíš ty písničky... :)

Three days grace - Riot (let's stop riot! aneb naštvěte návštěvu, řvěte refrén a přitom skákejte ... já to tak už jednou udělala xD.. a do pokoje mi vletěl strejda, že prej co dělám)
Three days grace - Let it die (It's not fair, when you said, that I didn't try. I just don't care about you anymore. A tohle si vždycky řvu, když vysávám a mám sto chutí to zařvat i teď - tady, v pokojíku v prvním patře, kde si druhý strejda pouští záznam z MS v hokeji 2002. Slovensko VS Švédsko. Chci to zařvat. A vyřvu se, až vyjdu ven. Protože to už v sobě nemůžu dusit. Chci se vyřvat.)

Nevím - v poslední době začínám být ještě horší a zkaženější než předtím. Dám vám příklad.

Strejda: od koho máš ty sladkosti?
Já: od dědy
Strejda: tak já jsem ti dal a ty mně ne?
Já: Ne *ďábelský smích*

We had fire in our eyes.... Never felt so alive.... You blame me, but, It's not fair, when you said, I didn't try. I just don't wanna hear it anymore! I swear, I never mention, let it die...

Chybí mi moje kytara. A zlatíško (náš pejsek.. xD to mi připomíná... xD v dalším odstavci)

Já na kámoše: náš pes,
Já: zlatíško
On:....
Já: (to zlatíško bylo na psa)
On: :D aha
Já: co si o mně myslíš?! :D
On: no, jakože zlatíško by použila holka, co by chtěla sbalit nějakého kluka, co se jí hodně líbí
Já: xD

Co říkáte na novoroční předsevzetí? Já zkažená na ně kašlu. Stejně je nedodržím. Hahaha xD.

Natasha Bedingfield - Unwritten. Neříkejte mi, že to neznáte. *smích* Je to z reklamy na vlasovou kosmetiku *záchvat smíchu*. Ale fakt hezká písnička... (mám dojem, že strejdovi začínám lézt na nervy.. už to tu vypnul a šel radši do obýváku *muhahahaha*. Já jsem ale zkažená, co? :D)

I just don't care about you anymore. Hele, tak tohle bych vám fakt nikdy neřekla.. No dobře.. Ale... T-T Já mám ráda Three days grace. A bohužel jsem si nevzala na Slovensko nabíječku na mobil, takže jsem celkem i v háji, jelikož z neustálého poslouchání písniček, když jsem se nudila jsem tu baterku vybila. *ďábelský smích* To je ale smutné. *ironický úsměv* ..o chvíli později..
Áááá! Já nebudu mít co poslouchat při dvouhodinové cestě nazpátek!! To je strašné! Doufám, že si tam nebudou pouštět dechovky.. To by mě zabili rovnou a ne až potom xD.

Trochu poupravené slova xD: Feel the snow on your skin. No one else can feel it for you. Only you can let it in. No one else, no one else can speak the words on your lips....
Today is, when your book begins, the rest is still unwritten.

Chápete to? Tu poslední větu? Já to pochopila až teď. Holt, má inteligence se snad nikdy nezapře. (xD)
Open up the dirty window.... Reaching for something in a distance...

No one else can feel it for you!! :)

Today is, when your book begins.

No one else can speak the words on your lips.

The rest is still unwritten.

No, tak já se loučím :). Doufám, že jste pochopili ty věty. Je to opravdu nádherná písnička, která nám dokazuje hodně věcí. A zase jsem se nedostala k tomu, k čemu jsem chtěla. Ale nevadí. Máte tady aspoň další článek o mně.

Feel the snow (v originálu rain) on your skin.

Live your life with arms wide open.

Today is, when your book begins. The rest is still unwritten.

A nenechejte se zastrašit škaredým začátkem. Důležitý je přece konec, ne? Tak jak to teda všechno dopadne? To už je jen na vás :).

A nebojte se ohňostrojů!! *to má kdo říkat... nervózní úsměv*

Tak si teda užijte všechny věci, co vás čekají prvních pár sekund po tom, co bouchnete šampaňské nebo rychlé špunty xD. To už je jedno :). (mně asi zase nalijou čaj... šetřej... zm*di xD)

Tak už se teda loučím v tom starém roce. Citáty si nechám pro sebe. Teda, ale stránku vám na ně dám... :). citaty.net (no není to jednoduché.. dokonce jsem ji dala z hlavy! xD)

No jo, strašně protahuju, ale když mě to táák baví lidi.

:dělej, už zavíráme!(ozývá se z produkce: Už běžím!
Tak teda ahoj!

Vzpomínejte na mě v dobrém... starý rok. (tenhle citát mě dnes dostal... má něco do sebe a strašně se mi líbí. Dokonce mě teďka spolu s tou písničkou Unwritten rozbrečel... (haha! a už brečím!) no dobře... tak ahoj... :) snad se ozvu s tou rekonstrukcí brzo xD)

:tak jdeš nebo ne?!:

Už běžím vy idioti! (vbíhá do bílého prostoru.... konec celého příběhu za celý rok...)

Loučí se s vámi SIPO. Která včera skoro přirostla ke stromu, když se procházela. To víte no.. Moje vedlejší povolání mi nedovolilo se od toho nádherného košatého a starého kaštanu vzdálit. :)

No, tak hezkej ten Silvestr (ale vždyť to je kocour!! Ale to je jedno.. ať je i on šťastný xD). Hezky se smějte... a nebuďte zkažení. Nikdo nemá rád zkažené sardinky (sice i ty čerstvé ryby nemusím xD)

No jo, no jo.. dneska se mi nějak dobře kecá.. když já za to nemůžu! No dobře. Tak šťastný nový rok, děcka. Ať si užijete i tu první sekundu, kdy budete dýchat ten stejný vzduch, ale už v novém roce. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daja _Sbé_:* Daja _Sbé_:* | E-mail | Web | 1. ledna 2010 v 21:18 | Reagovat

:D nemam slOv Happy New Year :* tObe

2 kwogo kwogo | 2. ledna 2010 v 15:09 | Reagovat

Matýsek se strašně ohňostrojů bál...chudáček malý ( A prý, že se kluci nebojí ničeho... :-D )

3 J E A L O U S (web friend) J E A L O U S (web friend) | Web | 2. ledna 2010 v 21:36 | Reagovat

myslím, že se s těma slzama..budu držet tvojí rady :-) a tobě taky krásný nový rok :-)

4 Lékorka Lékorka | Web | 2. ledna 2010 v 21:45 | Reagovat

Já se takhle vždycky vykřičím na sboru. Už mi to začíná chybět...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.